Nasz Głogów - najświeższe wiadomości z Głogowa i okolic

Informacje lokalne - Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice

Własny biznes lub franczyza to dobry pomysł na wyjście z bezrobocia!

W dzisiejszych czasach znalezienie dobrzej pracy jest bardzo trudne. Ofert pracy jest niewiele, a te które są nie zawsze spełniają wszystkie oczekiwania osób bezrobotnych. W takim przypadku warto pomyśleć nad samozatrudnieniem. Warto poszukać lukę na rynku i otworzyć własny biznes lub skorzystać z pomysłu i wsparcia innych korzystając z franczyzy.

Samozatrudnienie ma wiele zalet. Przede wszystkim mamy pewną swobodę jeżeli chodzi o godziny pracy i zakres obowiązków. Nie mamy także nad sobą szefa, który często nadużywając swojej władzy wymaga od nas zbyt wiele. Posiadając własny biznes możemy mieć także ogromną satysfakcje z własnego sukcesu. Myśląc o samozatrudnieniu warto zastanowić się nad profilem działalności. Najlepiej poszukać jakąś lukę na rynku, pomyśleć o unikalnych usługach. Wtedy mamy szanse na powodzenie naszej działalności. Osoby, które nie mają pomysłu na własny biznes mogą pomyśleć o franczyzie. Jest wiele firmy, które na zasadach franczyzy chciałyby wejść na głogowski rynek. Oferty franczyzowe z Głogowa znajdują się między innymi na stronie pracuj.pl. Zanim jednak założymy własny biznes, zastanówmy się czy mamy predyspozycje do bycia przedsiębiorcą. Osoby prowadzące firmę powinny być: zdeterminowane, pozytywnie nastawione, pewne siebie, kreatywne, innowacyjne, ambitne, gotowe do współpracy, towarzyskie, wytrwałe, konsekwentne oraz przede wszystkim nie bać się ryzyka. 

WIEŚCI Z REGIONU: Znęcał się nad swoją schorowaną 82-letnią matką
Redakcja

57-latek wyzywał, ośmieszał, krytykował i izolował staruszkę. Teraz grozi mu do pięciu lat więzienia.

CZYTAJ WIĘCEJ...
Mandat 500 złotych za brak maseczki to już pewniak
Redakcja

„Przez wiele miesięcy rzeczywiście podstawa prawna obowiązku noszenia maseczki była wadliwa, ale od grudnia jest to uregulowana poprawnie. Obowiązek wynika już z ustawy." - czytamy na stronie na Facebooku Stowarzyszenia Sędziów Polskich IUSTITIA.

CZYTAJ WIĘCEJ...

Współpracujemy z: