Nasz Głogów - najświeższe wiadomości z Głogowa i okolic

Informacje lokalne - Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice

Festiwal postanowień noworocznych

Okres między świętami a sylwestrem to czas, kiedy większość z nas dokonuje podsumowań mijającego roku. Podsumowanie oczywiście nieodłącznie związane są z postanowieniami noworocznymi. Zwykle lista rzeczy, które chcemy zmienić w nadchodzącym roku jest długa. Część z nich oczywiście udaje się zrealizować. Są jednak takie, które znajdują się na naszej liście każdego dnia.

?Rzucę palenie?, ?schudnę?, ?wyjadę w podróż?, ?zakocham się? , ?znajdę lepszą pracę? ? to jedne z najczęstszych postanowień noworocznych. Ich realizacja często jest odkładana na później i tak po 365 dniach okazuje się, że powtarzamy te same niezrealizowane postanowienia. Warto, więc w nadchodzącym roku zrealizować chociaż jedno z nich. Żeby to zrobić przede wszystkim warto mierzyć siły na zamiary. Palenia nie da się rzucić z dnia na dzień, a jeżeli palimy długo potrzebne będą nam jakieś środki wspomagające. Schudnąć nie da się od razu kilkudziesięciu kilogramów, a dodatkowo musimy robić to z głową ? zbilansowana dieta i aktywność fizyczna to klucz do sukcesu. Znajdowanie drugiej połówki to sprawa bardzo indywidualna ? jedni mają szczęście i znajdują ją bardzo szybko, inni na miłość czekają długie lata. Warto jednak nastawić się po prostu na poznawanie nowych ludzi ? kto wie może wśród nich znajdzie się ta jedyna/ten jedyny. Jeżeli czujemy się niedoceniani w pracy i chcemy coś zmienić to warto wcześniej znaleźć sobie lepszą alternatywę. W poszukiwaniu mogą pomóc nam specjalne serwisy z ofertami (takie jak pracuj.pl). Możemy poszukać nowej pracy, zdecydować się na prowadzenia własnej działalności lub skorzystać z oferty franczyzowej. Możliwości jest wiele, bo obecnie w Głogowie jest 55 ofert z powiatu głogowskiego. Jednak oprócz noworocznych postanowień warto po prostu pomyśleć o sobie i żyć tak, żeby za rok nie żałować straconego czasu. 

WIEŚCI Z REGIONU: Znęcał się nad swoją schorowaną 82-letnią matką
Redakcja

57-latek wyzywał, ośmieszał, krytykował i izolował staruszkę. Teraz grozi mu do pięciu lat więzienia.

CZYTAJ WIĘCEJ...
Mandat 500 złotych za brak maseczki to już pewniak
Redakcja

„Przez wiele miesięcy rzeczywiście podstawa prawna obowiązku noszenia maseczki była wadliwa, ale od grudnia jest to uregulowana poprawnie. Obowiązek wynika już z ustawy." - czytamy na stronie na Facebooku Stowarzyszenia Sędziów Polskich IUSTITIA.

CZYTAJ WIĘCEJ...

Współpracujemy z: