Nasz Głogów - najświeższe wiadomości z Głogowa i okolic

Informacje lokalne - Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice

Lepsza praca w 2016 roku!

Nowy Rok to nie tylko zmiana daty. Dla wielu osób rozpoczęcie nowego roku kalendarzowego to także szansa na rozpoczęcia nowego etapu życia. Z pewnością wielu z nas o północy składało sobie obietnice i postanowienia. Niewątpliwie jednym z najczęściej wypowiadanych postanowień była chęć lepszych zarobków i znalezienie nowej (lepszej) pracy. Nie czekajmy, więc i realizacje noworocznego postanowienia zacznijmy już teraz!

Dobra praca to oczywiście pojęcie bardzo szerokie i z pewnością każdy z nas rozumie je nieco inaczej. Jednak większości z pewnością chodzi o satysfakcjonujące warunki finansowe oraz dobre relacje z szefostwem. Praca, w której czujemy się doceniani, robimy to co lubimy i dodatkowo otrzymujemy za nią wysokie wynagrodzenie ? to dla wielu praca marzeń. Jak ją znaleźć? Przede wszystkim warto szukać na wielu płaszczyznach. Najprostszym rozwiązaniem jest skorzystać z oferty Powiatowego Urzędu Pracy. Jednak wiele ofert jest także na różnego rodzaju ogólnopolskich portalach z ogłoszeniami. W serwisie pracuj.pl jest obecnie  25?203 ofert pracy z całej Polski, a 62 z nich dotyczy konkretnie Głogowa. O tym, że szukamy lepszej pracy, warto wspomnień także naszym znajomym. Wciąż w wielu firmach poszukiwani są pracownicy z polecania. Poszukując pracy miejmy na uwadze nasze doświadczenie i wykształcenie, ale nie bójmy się wyzwań. Obecnie wiele ofert dotyczy franczyzy. Ogólnopolskie firmy chętnie weszłyby na rynek głogowski, jednak potrzebują mieć na naszym terenie swojego przedstawiciela. W ten sposób możemy wejść na kolejny poziom swojej kariery i założyć własny biznes bez konieczności posiadania innowacyjnego pomysłu. Należy także pamiętać, że nie należy się poddawać. Na realizacje postanowienia noworocznego mamy cały rok. Jeżeli, więc obecnie nie ma ogłoszenia z ofertą, która nas zadowala ? poczekajmy. Na strony z ogłoszeniami pracy niemal codziennie trafiają nowe oferty. Powodzenia! 

WIEŚCI Z REGIONU: Znęcał się nad swoją schorowaną 82-letnią matką
Redakcja

57-latek wyzywał, ośmieszał, krytykował i izolował staruszkę. Teraz grozi mu do pięciu lat więzienia.

CZYTAJ WIĘCEJ...
Mandat 500 złotych za brak maseczki to już pewniak
Redakcja

„Przez wiele miesięcy rzeczywiście podstawa prawna obowiązku noszenia maseczki była wadliwa, ale od grudnia jest to uregulowana poprawnie. Obowiązek wynika już z ustawy." - czytamy na stronie na Facebooku Stowarzyszenia Sędziów Polskich IUSTITIA.

CZYTAJ WIĘCEJ...

Współpracujemy z: