Nasz Głogów - najświeższe wiadomości z Głogowa i okolic

Informacje lokalne - Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice

Zostań gwiazdą seriali Polsatu!

W okresie wakacji wiele osób ma nieco więcej wolnego czasu. Czas ten można przeznaczyć na odpoczynek lub realizacje swoich marzeń. W najbliższy czwartek (14 sierpnia) swoje marzenia będą mogły spełniać te osoby, które chciały pracować w telewizji. W Głogowie odbędzie się casting do seriali Polsatu. Mieszkańcy Głogowa mają szanse wystąpić w takich produkcjach jak: ?Pamiętniki z wakacji?, ?Dzień, który zmienił moje życie?, ?Trudne sprawy?, czy ?Kryminalne zagadki?. Casting odbędzie się w Hotelu Interferie przy ulicy Wojska Polskiego 9 w godzinach od 11.00 do 19.00. Udział w przesłuchaniach jest bezpłatny.

Fot. ilustracyjne - PawlaNEWS

Marzyłeś o tym, żeby zostać aktorem i wystąpić w telewizji? Chcesz przeżyć przygodę i poznać ciekawych ludzi? Mamy propozycje dla Ciebie! W najbliższy czwartek (14 sierpnia) w Hotelu Interferie przy ulicy Wojska Polskiego 9 w Głogowie odbędzie się casting do seriali Polsatu. Mieszkańcy Głogowa będą mogli wystąpić w takich produkcjach jak: ?Pamiętniki z wakacji?, ?Dzień, który zmienił moje życie?, ?Trudne sprawy?, ?Kryminalne zagadki? oraz nowych serialach Polsatu. Na casting mogę przyjść osoby w każdym wieku niezależnie od płci. Nie wymagane jest doświadczenie aktorskie. Udział w castingu jest bezpłatny. Wszystkie osoby, które chcą przeżyć przygodę i wystąpić w telewizji, a przy okazji zobaczyć jak tworzy się seriale paradokumentalne, powinny zjawić się w najbliższy czwartek (14 sierpnia) w Hotelu Interferie. Casting odbywać będzie się w godzinach od 11.00 do 19.00. Przesłuchania będzie przeprowadzała firma Tako Media

.

 

Szantażyści w rękach policji. Chcieli wyłudzić 2 tys. zł
Arkadiusz Orman

35-letnia kobieta i jej 31-letni partner próbowali dorobić się w nielegalny sposób. Byli pewni, że ich plan się powiedzie. Teraz mogą trafić za kratki na 3 lata.

CZYTAJ WIĘCEJ...
Zabraknie miejsca na cmentarzu przy ul. Świerkowej?
Arkadiusz Orman

Otrzymaliśmy niepokojące wiadomości od naszych Czytelników, którzy martwią się, że niebawem cmentarz na osiedlu Brzostów będzie przepełniony. Sprawdziliśmy, jak wygląda sytuacja!

CZYTAJ WIĘCEJ...
Kiedy można rejestrować się na pobranie wymazu w kierunku COVID-19?
Arkadiusz Orman

Godziny pracy Punktu Pobrań obok Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR) uległy zmianie. Sprawdź, kiedy można się zarejestrować!

CZYTAJ WIĘCEJ...
Oferował szczepionki na COVID-19. Został złapany
Arkadiusz Orman

26-letni programista z Katowic ogłaszał się w Internecie, że ma na sprzedaż nie tylko szczepionki na COVID-19 w formie ampułko-strzykawek, ale również negatywne testy. Jego biznes szybko został zamknięty.

CZYTAJ WIĘCEJ...

Artykuły - Kultura

Muzeum zaprasza na wirtualne spotkania

Oferta jest kierowana do przedszkolaków, dzieci, młodzieży szkolnej, a także studentów wyższych uczelni.

CZYTAJ WIĘCEJ
Konkurs literacki z okazji Walentynek

Hasło to "Jak mnie kochasz?". Zobacz regulamin i wygraj atrakcyjne nagrody!

CZYTAJ WIĘCEJ

Artykuły - Sport

Gdzie obejrzeć relację z meczu Chrobrego?

Z powodu pandemii COVID-19 mecz Chrobrego Głogów z Górnikiem Polkowice zostanie zorganizowany bez udziału publiczności. Jednak fani pomarańczowo-czarnych mogą zobaczyć rywalizację, dzięki telewizyjnej [ ... ]

CZYTAJ WIĘCEJ
Dostali szansę. Czy ją wykorzystają?

Olaf Zygmunt i Kacper Pietrzczyk zostali włączeni do kadry pierwszej drużyny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Współpracujemy z: