Nasz Głogów - najświeższe wiadomości z Głogowa i okolic

Informacje lokalne - Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice

Gdzie obejrzeć relację z meczu Chrobrego?

Z powodu pandemii COVID-19 mecz Chrobrego Głogów z Górnikiem Polkowice zostanie zorganizowany bez udziału publiczności. Jednak fani pomarańczowo-czarnych mogą zobaczyć rywalizację, dzięki telewizyjnej transmisji na żywo. Gdzie będzie można obejrzeć sparing?

Czytaj więcej...

Jesteśmy w pierwszej lidze! Siatkarze awansowali!

SPS Chrobry Głogów będzie jednak rywalizował w pierwszej lidze. Taka decyzja została podjęta przez Polski Związek Piłki Siatkowej, po tym jak licencji na grę nie otrzymał zespół KS AZS Częstochowa SA. Przypominamy, że w kwietniu siatkarze walczyki o awans na zaplecze PlusLigi. Wtedy rywalizację w turnieju zakończyli na trzecim miejscu, czyli o krok od awansu.

Czytaj więcej...

Bramka dla Franka. Charytatywny turniej drużyn podwórkowych!

Mieszkańcy Głogowa już dawno udowodnili, że mają wielkie serca i chętnie angażują się w pomoc. Kolejnym przykładem na to jest Charytatywny Turniej Piłki Nożnej ?#BramkadlaFranka?, który odbędzie się 29 września na boiskach treningowych Chrobrego Głogów na Piastowie. Drużyny podwórkowe zagrają, żeby zebrać pieniądze dla chorego Franka Zabłotnego. Dwulatek ma wzrodzoną łamliwość kości i potrzebuje codziennej rehabilitacji.

Czytaj więcej...

Dwa ważne mecze Chrobrego na własnym stadionie

W najbliższą sobotę (14 września) o godzinie 19.00 Chrobry Głogów zagra na wyjeździe z GKS Jastrzębie. Nasz przeciwnik zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli i zdecydowanie wyprzedza pomarańczowo ? czarnych, którzy okopali się na dole stawki. Jednak dla kibiców głogowskiego zespołu z pewnością ciekawsze będą wydarzenia w następnym tygodniu. 21 września zagramy z ostatnią w tabeli Odrą Opole, a 24 września w 1/32 finału Pucharu Polski zmierzymy się z Lechem Poznań.

Czytaj więcej...

Artykuły - Kultura

Muzeum zaprasza na wirtualne spotkania

Oferta jest kierowana do przedszkolaków, dzieci, młodzieży szkolnej, a także studentów wyższych uczelni.

CZYTAJ WIĘCEJ
Konkurs literacki z okazji Walentynek

Hasło to "Jak mnie kochasz?". Zobacz regulamin i wygraj atrakcyjne nagrody!

CZYTAJ WIĘCEJ

Artykuły - Sport

Gdzie obejrzeć relację z meczu Chrobrego?

Z powodu pandemii COVID-19 mecz Chrobrego Głogów z Górnikiem Polkowice zostanie zorganizowany bez udziału publiczności. Jednak fani pomarańczowo-czarnych mogą zobaczyć rywalizację, dzięki telewizyjnej [ ... ]

CZYTAJ WIĘCEJ
Dostali szansę. Czy ją wykorzystają?

Olaf Zygmunt i Kacper Pietrzczyk zostali włączeni do kadry pierwszej drużyny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Współpracujemy z: