Nasz Głogów - najświeższe wiadomości z Głogowa i okolic

Informacje lokalne - Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice

Pierwsza mecz w pierwszej lidze i pierwsza porażka. Siatkarze wywalczyli punkt!

W ubiegłą sobotę (5 października) SPS Chrobry Głogów zagrał swój pierwszy mecz w pierwszej lidze. Pomarańczowo ? czarni zmierzyli się na wyjeździe z MS PZPS I Spała. Po pięciu setach lepsi okazali się zawodnicy ze Spały. Jednak Chrobry z pierwszego meczu przywiózł jeden punkt.

 

Pierwsza walka Chrobrego w pierwszej lidze zakończyła się przegraną w tie break-u. Początkowo w mecz dobrze weszli pomarańczowo ? czarni i pierwszego seta wygrali do szesnastu. Jednak w drugim secie równie wysoko (do 18) wygrali zawodnicy ze Spały. To, że mecz był wyrównany pokazały kolejne sety, które grane były na przewagi. W trzecim secie lepsi okazali zawodnicy z Głogowa wygrywając 27:29. Jednak czwarty set oraz tie-break padł już łupem gospodarzy, którzy najpierw wygrali 26:24, a później 17:15. Za grę pięciu setów Chrobry otrzymał jeden punkt. Następny mecz zagramy u siebie. 12 października Chrobry podejmie  AZS AGH KRAKÓW. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 18.00.

Artykuły - Kultura

Muzeum zaprasza na wirtualne spotkania

Oferta jest kierowana do przedszkolaków, dzieci, młodzieży szkolnej, a także studentów wyższych uczelni.

CZYTAJ WIĘCEJ
Konkurs literacki z okazji Walentynek

Hasło to "Jak mnie kochasz?". Zobacz regulamin i wygraj atrakcyjne nagrody!

CZYTAJ WIĘCEJ

Artykuły - Sport

Gdzie obejrzeć relację z meczu Chrobrego?

Z powodu pandemii COVID-19 mecz Chrobrego Głogów z Górnikiem Polkowice zostanie zorganizowany bez udziału publiczności. Jednak fani pomarańczowo-czarnych mogą zobaczyć rywalizację, dzięki telewizyjnej [ ... ]

CZYTAJ WIĘCEJ
Dostali szansę. Czy ją wykorzystają?

Olaf Zygmunt i Kacper Pietrzczyk zostali włączeni do kadry pierwszej drużyny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Współpracujemy z: