Nasz Głogów - najświeższe wiadomości z Głogowa i okolic

Informacje lokalne - Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice

Zadbaj o swoje zdrowie i skorzystaj z pomocy specjalisty

Głogowskim Szpital Powiatowy po raz kolejny realizuje program „Profilaktyka Chorób Tarczycy – Poradnia Endokrynologiczna na terenie Gminy Miejskiej Głogów”.

Przypomnijmy, że program jest skierowany do pełnoletnich mieszkańców Głogowa. Świadczenia są realizowane w Poradni Endokrynologicznej przez lekarza Marka Jurczyka. Każda osoba w ramach wizyty będzie miała wykonane: badanie laboratoryjne (TSH i FT4) wraz z analizą wyników, USG tarczycy i jego ocenę, konsultację specjalistyczną przez lekarza endokrynologa, wydanie zaleceń do dalszego postępowania, w przypadku wykrycia podejrzanych zmian. Rejestracja do programu odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie pod numerami 76 837 33 84 oraz 76 837 31 89. Na wizyty w dniach 7, 14 oraz 21 kwietnia 2021 r. można umawiać się w dniu 30.03.2021 r. w godz. od 14 do 16. Łącznie na konsultacje umówionych zostanie 114 osób.

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: https://www.szpital.glogow.pl/profilaktyka-chorob-tarczycy-poradnia-endokrynologiczna-na-terenie-gminy-miejskiej-glogow-8/

Współpracujemy z: